Copywriting

Parę słów

Piszę od zawsze — gdy rodzice w końcu kupili mi komputer i modemem podpięli do niego internet — pisałam bloga z opowiadaniami w świecie Harry’ego Pottera.

W 2012 roku założyłam bloga w tematyce lifestylu. Był całkiem poczytny! W piku swojej sławy wykręcał wyświetlenia na poziomie 60 tysięcy! Czytelnicy kupowali rzeczy, o których pisałam.

Gdybym wtedy wiedziała, że słowa można spieniężyć — dzisiaj byłabym bogata. 

Niestety — nigdy nie miałam smykałki do interesów.

Dzisiaj rozumiem już, jak słowo pisane wpływa na sprzedaż, jak działają mechanizmy w wyszukiwarkach. I że dobrze napisany tekst to połowa sukcesu każdego biznesu :) 

Moje teksty są naturalne, luźne i podobno bardzo dobrze się je czyta. Dzięki doświadczeniu w sprzedaży wiem jakie mechanizmy kierują klientem i jak zachęcić go do zakupu. Mówi się, że ktoś jest złotousty. Ja jestem złotosłowna — bo słowa piszę, akurat wystąpienia publiczne średnio mi idą :)

Jaką tematyką się zajmuje?

KAŻDĄ


Nie ma tematu, któremu nie podołam. Robię dogłębny research przed pisaniem i dzięki temu swobodnie poruszam się w każdym obszarze. Narzędzia? Pompy ciepła? Kosmetyki? Współrzędnościowe maszyny pomiarowe? Luzik. Niczego się nie boję :)

Firmy, dla których pisałam

SodaStream

Nokaut.pl

Pufy.pl

Granitan.pl

TanieGadzety.pl

Edibazzar.pl

SayCoffee

PompyCieplaBrodnica.pl

Klucze.net

Metroserwis.com

Superlazienki.pl

Współpracowałam również z agencją iCEA

PRÓBKI TEKSTÓW

Pompy ciepła w Toruniu