Słowa, które sprzedają. Historie, które rezonują.Zarządzanie treścią w 

e-commerce Ada Jasiak

spec.ds. zarządzania treścią w e-commerce

Cześć! 

mam na imię Ada (Adrianna) i od lat zajmuję się zarządzaniem treścią w internecie. Zarówno sprzedaż, jak i pisanie od zawsze były moją pasją. 

Od dziecka chciałam zostać grafikiem i skończyło się jednak na malowaniu akwarelą, nadal bardzo chętnie tworze dla firm.  Znam trendy w internecie, prowadzę dwa sklepy internetowe, które sama stworzyłam. Wiem, jaką siłę ma słowo pisane. 


Zapraszam serdecznie do zapoznania się z moim portfolio.Wszelkie pytania proszę kierować na adres email jasiakadrianna@gmail.com

LinkedIn

Chcesz zacząć w świecie sprzedaży internetowej? Pomogę Ci stworzyć sklep internetowy oraz wytłumaczę jak nim zarządzać. 

Przekształcam Twoje pomysły w porywające grafiki. Potrzebujesz wyjątkowego projektu logo, kreatywnych grafik na stronę internetową lub przyciągających wzrok materiałów do kampanii marketingowej? Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio graficznym, gdzie kreatywność łączy się z profesjonalizmem, aby wizualnie podnieść wartość Twojej marki.

Wykorzystuję swoją kreatywność do Tworzenia tekstów SEO. Potrzebujesz opisów produktów, tekstów na stronę czy wpisów do kampanii? Zapoznaj się z moją ofertą!